SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 87.60 ari truall ne Prishtinen e Re
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:17
ID e produktit :
34646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 87.60 ari truall ne Prishtinen e Re (qe mund ta vertetohet ne planin e ri urbanistik ne Komune). Ka pozite shume te bukur, ku 60 ari jane livadh dhe pjesa tjeter mal (breg). Ka rruge te shtruar ne te dy anet e truallit si dhe qasje nga shume ane si p.sh nga Pallati i Drejtesise, nga Ajvalia rruga e KFOR-it Suedez si dhe nga restoran Panorama apo Pikniku nga drejtimi i Prishtines. Nen pllac kah liqeni jane te ndertuara disa shtepi. Posedon dokumentacion te rregullt. Pranohet edhe ndrrim sipas marreveshjes.
Qmimi eshte 5500 euro per ari.

Agjensioni Dion
038 520 063: 044 147 956: 049 147 956:
viber : +377 44 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »