SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Rahovec
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '14
ID e produktit :
34659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e gatshme per banim ne Rahovec.

Shtepia eshte njekateshe, ne siperfaqe 10x8 metra dhe eshte e kthyer kah jug-lindja (Diell 12 ore ne dite)

Shtepia ka sallonin, dy dhoma, kuzhina, banjo, korridori, ballkoni.

Eshtë edhe shtepiza (kuzhina verore 5X4) ngjitur me shtepine me siperfaqe prej 20 metra katror.

Shtepia ka mundesine e mbindertimit.

Trualli është 5 ari e 66 metra katror dhe eshte i mjaftueshem edhe per ndërtimin e nje shtepie tjeter.

Infrastrukture e plote: Rruga, rryma, ujesjellesi, kanalizimi, interneti, kablloviku, telefoni.

Çmimi sipas marreveshjes.

Shtepia ndodhet ne vendin e quajtur 'Gërdollc', rruga 'Sadedin Hajda', shume afer shkolles fillore '7 Shtatori' ne Rahovec.

Per cmim (cmimi eshte i negociueshem) dhe mundesine e shikimit te shtepise kontaktoni ne: +377 (0) 44/ 418-225 dhe +381 (0) 29/ 276-871
Informata rreth publikuesit
Ari
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »