SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QIRA MBI SLLOVENIA SPORT KATI III, 40M2
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
34674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA MBI SLLOVENIA SPORT KATI III, 40M2 RENDITJA:
DHOME DITE ME KUZHINE
DHOME GJUMI
BANJO
KORIDOR DHE BALLKON
QMIMI 240EURO ME TE GJITHA SHPENZIMET PERVEQ ENERGJIS ELEKTRIKE
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »