SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
34689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesën 97m2 në Prishtine, rr. \'Ismail Dumoshi\', në katin e gjashte. Banesa është e mobiluar komplet ujë 24h, lifti punon 24 orë+ garazh për veture. Oferta vlen vetëm për familjar dhe ndërkombëtarë. Kontakti prej orës 08:00 - 20:00h. TEL 044 788 411 OSE 049 400 525
Informata rreth publikuesit
Esat
Mitrovicë
PRISHTIN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »