SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
34701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia 3.60 Ari.

Shtepi dy kate me mbi 500m2 te banuara me dy hyrje te veqanta.

Kati perdhes posedon: sallon,dy dhoma , nje shpajz ,nje banjo dhe nje tualet .

Dyer dhe dritare jane prej drurit, dyshemeja e tera çyment.

Kati i pare posedon:sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje banjo.

Dyshemeja e tera llaminat.

Kati i dyte: posedon tri dhoma ,me ballkone dhe nje banjo.

Dyshemeja e tera ibercuk, dhe dritare te plastikes.

Nenkulmi posedon dy dhoma i cili me pak investim mund te behet i teri i banuar.

Shtepia eshte e ndertuar para 9 viteve dhe posedon infrastrukture te plote.

Shtepia gjendet ne lagjen “Dheu i Bardhe” afer ka shkollen ,ambulancen.

Çmimi i shtepise eshte 100.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »