SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Ulqin
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
ID e produktit :
34704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjinden ne Ulqin ne lagjen Pinjesh dhe jane ndertim i ri extra modern. Banesat jane ndertim i nje kompanie Norvegjeze dhe jane te ndertuara me standarde Europiane. Secila banese ka vendeparkimin privat, klimatizimin, ngrohjen qendrore, uje 24 ore, roletne automatike, sistemin e alarmit, jane te paisura me elemente te kuzhines e disa jane edhe te mobiluara. Kuadratura e tyre fillon prej 71 m2 e deri ne 192 m2. Ndertesa ka pishinen private dhe poashtu edhe xhakuzi. Cmimi per m2 eshte 1.700 euro i negociushem, ndersa vlene te theksohet qe nga te gjitha banesat ka pamje fantastike ne Deti dhe Kalaja e Ulqinit.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »