SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
34707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi i baneses: shitet banesa mbrapa teatrit te 4 llullat ne rrugen Afrim Vitia, banesa gjindet ne katin e 3, siperfaqja 82m2, renditja e baneses : salloni me kuzhin, 2 dhoma te fjetjes, 2 ballkona, banjo dhe shpajzi, e mobiluar
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044217276
4 llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »