SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA -Shtepia ne shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:51
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
34740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 3 ari oborr .
Shtepia dy kate me 180m2 te banuara me dy hyrje te veqanta.
Kati i pare posedon:sallon se bashku me kuzhine dhe nje banjo
Dyshemeja llaminat ndersa koridori, kuzhina dhe shkallet jane prej pllakave.
Kati i dyte posedon: sallon,kuzhine , dy dhoma gjumi,nje banjo.
Dyshemeja ne katin e dyte eshte e tera patos,dyer prej druri dhe dritare te platikes.
Shtepia eshte e ndertuar para 15 viteve , me infrastrukture te plote,ne oborr posedon edhe nje depo.
Shtepia gjedet ne lagjen “Dheu i Bardhe”, ka afer shkollen dhe abulancen.
Çmimi i shtepise 80.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »