SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:02
ID e produktit :
35295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 3 Ari oborr.

Shtepi dy kate dhe me bodrum me mbi 250m2 te banuara.

Bodrumi posedon nje dhome dhe nje koridor.

Kati i pare posedon:sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo.

Dyshemeja e tera patos,dyer dhe dritare prej druri.

Kati i dyte posedon :dy dhoma gjumi dhe nje banjo.

Shtepia posedon infrastrukture te plote.

Furnizimi i ujit i dyaneshem: ujeselles dhe bunar.

Shtepia gjendet ne lagjen “Dheu i Bardhe “ .

Çmimi i shtepise 75.000 euro i diskutuar.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »