SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Toka në Shitje në Rr. e Ferizajit mbrapa Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje Tokën prej 23 Ari e 10m,Toka gjendet mbrapa Spitalit në Gjilan,një vend shumë i mirë si për afarizëm ashtu edhe për jetes,Toka shitet si tërsi por edhe ka mundësi të ndarjes nga 3 Ari.

Çmimi shumë i arsyeshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »