SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS- Shitet toka afër Vali Ranch në Përlepnicë
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje tokën 76 ari afër Vali Ranch në Përlepnicë,vendi është shumë i përshtatshëm për Villa apo Restaurant dhe ka pamje shumë të mirë në të gjitha anët.
Ka mundësi ndërrimi me Banesë.

Çmimi është 9.00 Euro për m2.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »