SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Toka prej 2 Ari në qendër të qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "Sabba Group" në Gjilan ka në shitje tokën 2 ari e cila gjendet në qendër të qytetit afër Restaurant "LULI"(Rr.për Balec).
Është një lagje me infrastruktur të plotë dhe një vend shumë i rehatshëm.


Zyra për Patundshmëri "Sabba Group" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "Sabba Group"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmese telefonit.

Adresa:"Sabba Group",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »