SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS -Shitën 17 Hektarë Tokë në Leshtar Komuna e Kamenicës
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje 17 Hektarë tokë në Fshatin Leshtar në Komunën e Kamenicës ,ka infeastuktur dhe është vend i përshtatshëm për biznisë.

Çmimi është 3.00 Euro për m2.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »