SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka në lagjën Vëllezërit Frashëri (afër Gllamës)
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje 9 Ari 30m2 Tokë në lagjën Vëllezërit Frashëri (afër Gllamës).
Toka shitet si tërsi dhe nuk ndahet.

Çmimi është 100.000 Euro ,i diskutueshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »