SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Shtëpia në Rr.e Ferizajit
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos“ në Gjilan ka në shitje shtëpin e re me sipërfaqe prej 320m2 dhe 3 ari oborrë në rrugën e Ferizajit,.Shtëpia posedon infrastukturën e plotë, në këtë çmim janë të llogaritura izolimi (fasadimi) i shtëpis për pjesën e jashtme,dera automatike e garazhës dhe kopshti,ka pamje fantastike siç mund ta shihni edhe në foto,gjendet në një vend shumë të qetë për banim,me komoditet,vend ideal për të jetuar një jetë të qetë.

Renditja:

Në katin përdhesë shtëpia ka bazamentin dhe garazhën.
Në katin e parë shtëpia ka sallonin,1 kuzhinë,1 banjo dhe koridorin.
Në katin e dytë gjenden 3 dhoma gjumi,1 banjo,1 terasë dhe natyrisht koridori
Po ashtu edhe nënkulmi është i rregulluar.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »