SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia afër shkollës "Selami Hallaqi" me dy lokale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin me dy hyrje dhe me dy lokale në Lagjën Dardania afër shkollës "Selami Hallaqi"në Gjilan,Shtëpia ka 5.5 Ari,Shtëpia gjendet në një vend shumë të mirë të përshtatshëm si për afarizmë ashtu edhe për jetesë.
Çmimi është i arsyeshëm

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »