SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet shtëpia në Rr.të Prishtinës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin në rr.e Prishtinës 100 m larg Supermarketit "Viva Fresh Store",shtëpia ka 3 ari oborr,4 dhoma,kuzhinë të ndarë,sallon të madhë dy banjo një podrum,shtëpia është shumë moderne si brenda ashtu edhe jashtë,shtëpia shitet komplet e mobiluar,një shtëpi shumë e rehatshme dhe e qet për jetes,çmimi shumë i arsyeshëm.
Ka mundësi ndërrimi me banesë në Gjilan.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »