SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet shtëpia afër lagjës së re te Diagnoza
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka këtë shtëpi në shitje e cila gjendet afër lagjës së re te Diagnoza.
Shtëpia ka 4.9 Ari,shtëpia është në dy hyrje (76m2) dhe (304m2) dhe është e ndërtuar mbi parcelën prej 4.9 ari,shtëpia ka këtë përbërje: 5 dhoma gjumi,2 sallona, 2 kuzhina, 3 banjo, garazhë për dy vetura oborr para dhe mbrapa shtëpisë,nxemje qëndrore me biopelet.
Dokumentacioni i kompletuar me leje ndërtimi si dhe taksat në pronë të paguara në tërsi.
Me mundësi ndërrimi me shtëpi , tokë,banesë në Gjilan ose Prishtinë

Çmimi i diskutueshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »