SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shiten dy shtëpi me dy lokale në lagjën 7 Korrik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje dy shtëpi të cilat gjinden në lagjën 7 Korrik,shtëpit kanë 4 ari oborrë,njëra shtëpi ka dy dhoma,koridor,kuzhinë,banjo dhe podrum,kurse tjetra shtëpi ka pesë dhoma,shtpitë kane dy lokale të cilet janë funksionale.

Çmimi është shumë i arsyeshëm

Ka mundësi ndërrimi me Veturë dhe Banesë.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »