SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Shtëpia në Bregun e Djegur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje shtëpin e cila gjendet në lagjën Bregu i Djegur (mbrapa Restaurant Bujanës),shtëpia ka 6 ari oborrë,shtëpia ka pesë dhoma,dy banjo, ballkona, garazh dhe podrum.

Çmimi është shumë i arsyeshëm

Ka mundësi ndërrimi me Banesë

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »