SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Shtëpia në Rr.e Ferizajit 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos“ në Gjilan ka në shitje shtëpin e re shumë moderne me sipërfaqe prej 320m2 dhe 2 ari e gjysmë oborrë në rrugën e Ferizajit,.Shtëpia posedon infrastukturën e plotë, shtëpia është 90% e gatshme për banim ,ka pamje fantastike siç mund ta shihni edhe në foto,gjendet në një vend shumë të qetë për banim,me komoditet,një kopsht të bukur relaksues,vend ideal për të jetuar një jetë të qetë.

Renditja:

Në katin përdhesë shtëpia ka bazamentin dhe garazhën.
Në katin e parë shtëpia ka sallonin,1 kuzhinë,1 banjo dhe koridorin.
Në katin e dytë gjenden 3 dhoma gjumi,1 banjo,1 terasë dhe natyrisht koridori
Po ashtu edhe nënkulmi është i rregulluar.

Çmimi i arsyeshëm

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »