SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet shtëpia në rr.të Ferizajit 2
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin me 2 ari oborrë,shtëpia ka 150m2 banim, shtëpia është e përfunduar ,shtëpia është shumë moderne dhe ka këtë përbërje:sallon të madh,banjo,tri dhoma të gjumit.

Çmimi është i negociueshëm.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »