SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shiten dy shtëpi përball palestrës sportive
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
35972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje dy shtëpi përball palestrës sportive në Gjilan,shtëpit posedojne rreth 5 ari,shtëpit nuk shiten një nga një por vetëm të dyat,shtëpit janë të gatshme për banim,për të dy shtëpit çmimi është 135.000 euro,çmimi është i diskutueshëm.
Ka mundësi ndërrimi me Vetur.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »