SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
36209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokalime qira ne Fushe Kosove, rr.Dardania (afer Viva market) lokali eshte 200 m2,ka dy banjo 3 hymje dhe 4 parkinga.
tel:045/562 039
Informata rreth publikuesit
Labinot
Fushë Kosovë
045562039
rr.Dardania, Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »