SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
36210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali me 140 m2,rruga Nene Tereze (maxhistralja Prishtine-Fushe Kosove), lokali ka 2 banjo, 2 hymje dhe parking te rezervuar, i pershtatshem per cdo veprimtari.
Lokali eshte i dhene me qira dhe ka marreveshje per nje vit me mundesi vazhdimi.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Fushë Kosovë
045562039
Rr,Nene Tereze, [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »