SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes apo leshoj me qera banes ne Ulpian 75m2 kati perdhes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
36212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apo leshoj me qera banesen e cila ka dy dhoma gjumi ,sallon me kuzhine koridor banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte e pershtatshme edhe per nderkombetare e cila i ploteson te gjitha kushtet. Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin perdhes dhe eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar mund te shenderrohet edhe ne lokal .Numri kontaktues 044-248-320
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
044248320
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »