SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Shtëpia afër Merdian-it në Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
36248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin me 380m2 Lokale dhe 180m2 Banim shtëpia ka të përfunduar rrymën dhe ujin,shtëpia ka pozitë shumë të mirë si për banim ashtu edhe për afarizëm.

Ka mundësi ndërrimi me banese, lokal,tokë etj.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Immkos
Gjilan
044 250 200
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »