SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcelat ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '14
ID e produktit :
36289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 parcela ne fshatin Makresh (perball restoant Lura)

1)Njera parcel eshte e perbere nga 33 ari pjeserisht mal dhe pjeserisht toke e hapur(livadh)

2)Parcela e dyte eshte 10 ari (e gjitha Mal)

Parcelat jane ne pik mjaft te mire gjithashtu edhe me pamje mjaft te bukur

Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e telefonit 045 686 476

Cmimi jashtezakonisht i volitshem.Shpejtoni....
Informata rreth publikuesit
Mentor
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »