SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
36305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 2.21 Ari.
Shtepi tri kate me afer 240m2 te banuara.
Kati perdhes posedon: dy pjese te ndara ku mund te shfrytezohen si garazha,nje depo dhe banjo.
Dyshemeja e keti kati eshte e tera ibercuk.
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon : tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Dyshemeja e tera llaminat, shkallet prej pllakave, dyer dhe dritare prej druri.
Shtepia posedon infrastrukture te plote, furnizimi i ujit i dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.
Shtepia gjendet ne lagjen “Balec” .
Çmimi i shtepise eshte 140.000 i diskutueshem.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »