SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 7.30 ari truall ne Bardhosh, Prishtine
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
ID e produktit :
36306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 7.30 ari truall ne Bardhosh, Komuna e Prishtines. Trualli gjindet 400 metra nga PTK dhe Albi Mall ne brendi te fshatit. Trualli eshte me infrastrukture te kompletuar dhe me dokumentacion te rregullt.Qmimi eshte 8500euro, qmimi i diskutushem.


Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »