SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardania
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '14
Madhësia :
127 m²
ID e produktit :
36512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 127m2 ne katin e 9, 10 i 11, ne lagjen Dardania mbi Kurriz. Banesa eshte ndertim i shtetit në nevojë për rinovim. Banesa eshte me tri nivele dhe ka kete renditje hapesirash:
Niveli i pare
- Ballkoni
- Paradhoma
- kuzhina me trapezari
Niveli i dyte
- salloni
- dhome gjumi
- depo, toaleti
- ballkoni
Niveli i trete
- dhome gjumi
- banjo
Qmimi eshte 115.000 euro, qmimi diskutohet.
Informata rreth publikuesit
Goran
Prishtinë
Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »