SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne qender
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
36755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand, kati i Iv, banesa posedon 2 dhoma , sallonin, kuzhinen, koridor, banjo dhe 2 ballkona e mobiluar komplet.
Çmimi 400
tel. 044 445 803 ose 049 643 293
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »