SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
36884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banes me qira ne qytetin e Lipjanit rruga "Shqiperia". Banesa eshte e gatshme per banim posedon 72 metra katror 1 dhome per fjetje sallon me kuzhine 1 banjo 1 korridor dhe 1 paradhome.
Informata rreth publikuesit
Flacka S.
Rr. \\ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »