SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
8 ari truall për shitje në Qagllavice, afër Media Center
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
ID e produktit :
3709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
8 ari truall për shitje në Qagllavice, afër Media Center. Trojet janë të ndara në 2 parcela një 3 ari, dhe një 5 ari. Ka infrastrukturën komplet, ujin, rrugën, rrymën, kanalizimin. Mundësi ndërrimi me banesë ndërtim të vjeter. Çmimi: 7300€ për ari.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »