SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1 Hektar e 5 Ari në Qagllavice, magjistralja Prishtinë - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
ID e produktit :
3712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trojet me sipërfaqe 1 Hektar e 5 Ari në Qagllavice, magjistralja Prishtinë - Ferizaj, përball Rama Petroll, Baki Automobile. Trualli ka 40m dalje ne Magjistrale, dhe është vend ideal per ndertime afariste. Çmimi: 10.000€ për ari.
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »