SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli 10 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '15
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
37195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli 10 Ari, ne Vaganice te Mitrovices, trualli gjendet perskaj rruges qe lidhe Bairin, Vaganicen dhe Shipolin
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »