SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes me qira ne Pandora Tower ne lagjen Arberia(dragodan)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
37198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen arberia ne objektin e Pandora Towe(nder objektet me te mirmbartur ne prishtine.
Banesa eshte e madhesis 65m2 posedon Dhom dite se bashku me kuzhine,Dhome gjumi, Dhom pune,banjo dhe nje ballkon te vogel.
Banesa eshte e mobiluar mir,uj,rrym,sigurim,parkinf 24 or gjithashtu klim dhe invertor..
Qmimi eshte 400 euro dhe shpenzimet i bart qiramarresi.
Preferohet per nderkombetare
Informata rreth publikuesit
Driton
Gjakovë
Arberi(dragodan) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »