SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
37206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet banesa me 125m2 te banuara .
Banesa gjendet ne katin e IV dhe posedon kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine, tri dhoma gjumi, nje banjo , nje shpajz dhe dy terasa.
Dyshemeja e tera parket, dyer prej druri dhe dritare te plastikes.
Banesa eshte pamobiluar, vetem banjo posedon elementet.
Posedon infrastrukture te plote, dhe gjendet ne lagjen “Dardania II”
Çmimi i baneses eshte 72.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »