SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomshe 64m2 kati 3 Arberi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
37214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Arberi( te Komuna e re) me sipërfaqe 64m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Komplet e mobiluar.


Çmimi: 250€.

044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net 
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »