SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomshe 40m2 kati 3 Kodra e Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
37215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen Kodra e Diellit (afër Banesave të Bardha te Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 40m2, kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo dhe korridor.
Komplet e Mobiluar.


Çmimi: 200€


044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net 
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »