SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 3 dhomshe 102m2 kati 2 Mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
37216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1, (Përball banesave të kuqe afër Ambullantës), me siperfaqe 102m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.
Komplet e Mobiluar.


Çmimi: 300€.


044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net 
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »