SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte e volitshme - Trualli mbrapa Forteses
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
425 m²
ID e produktit :
37220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Truall për shitje në Veternik, mbrapa Kompanis Fortesa, me sipërfaqe prej 4.25 ari, e parcelizuar me infrastruktur komplet: ujë, rrymë, rrugë, kanalizim, dhe shume e pershtatshme per vendbanim.
Kontakti permes numrit: 044-162261 ose
E-Mail: bacarru@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
044162261
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »