SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje ne shitje ne Veternik me cmim tejet te volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
ID e produktit :
37228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme troje me cmim shume te volitshem ne Veternik (mbrapa NIC Lagjja). Trojet jane ne hapesire prej 3 ari e me shume dhe jane me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukture komplete. Per me shume detaje mund te me kontaktoni ne kete numer 044-372-760.
Informata rreth publikuesit
Xhavit
Prishtinë
044372760
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »