SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne lagjen Marigona 2- Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
37229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte me truall prej 5 ari siperfaqja e shtepise eshte 250 m2 ne lagjen Marigona 2 afer Bau Marketit.

Shtepia eshte ndertim modern, ka ngrohje qendrore, garazhe, oborr te rregulluar.
Shtepia ka dhomen e madhe te dites, kuzhinen , tryezarine, tri dhoma te fjetjes, 3 banjo te medha, vendi per makina te larjes dhe te terjes, shpajzi, dhoma e ngrohjes qendrore,obori perpara ka vend parking per 2 vetura.

Kontakti 045 500 504
Informata rreth publikuesit
Fjolla
Prishtinë
Marigona 2 Cagllavice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »