SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
- JAP SHTËPIN ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
37230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JAP ME QERA SHTEPIN 3 KATËSHE NE ARBERI 3 , SHTEPIJA ËSHTË KOMPLET E MOBILUAR KA PARKING PER 8 VETURA , KA NXEMJE QËNDRORE , QDO KAT E KA WC DHE TUSH KABIN, NDERSA KATI I 3 KA GJAKUZI DHE KA WC, KA TV, INTERNET KABLOVIK ETJ.
JAM INTERESUAR TA LESHOJ MENJËHER PER NDERKOMBETAR OSE VENDOR FAMILJAR.
QMIMI DISKUTOHET SIMBAS VENDIMIT TUAJ A DONI KOMPLET SHTËPIN APO PJESËRISHT PËR BANIM.tEL:044114675 PERSONI KONTAKTUES GEGI
Adresa: ARBËRI 3 MAS VETSHERBIMIT MAXI - RR , AHMET KRASNIQI
Informata rreth publikuesit
Premto
Prishtinë
044114675
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »