SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME -VIP SHET URGJENTISHT BANESEN NE KATIN E PAR NE PEJ ME QMIM SHUM LIR KOMPLET TE MOBILUR BANESA KA MUNDESI TE SHENDROHET NE OBJEKT BIZNISOR
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
37231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a
ka ne posedim BANESEN NE PEJ kati i par...
banesa nodhet ne pej ne laxhen qendra zejtare .....
banesa posedon dukumentacjon te kopletur pron shqiptare perkthimi i menjehrshem ......
banesa posed ket renditje
---------KOMPLET E MOBILUR NE MENYR TE PERSOSUR DHE NE MENYR SHUM MODERRNE----
-2 - SALLONA
- 1 - DHOM GJUMI
- 1 - DHOM TE FEMIVE
- 1 - KUZHIN
-1 - SHPAJZ
-1 - BANJO -WC
-1 - BALLKON MYLLUR NE GJOMA
BANESES KA MUNDESI TI HAPEN DHE NJE APO 2 BALLKONA -TARASA EXTRA-
BANESES KA MUNDESI TI SHYRTEZOHET KOPLET BASHAQJA OBORRI I PASEM
BANESA MUND TE PERDORET DHE TE SHENDRROHET DHE NE OBJEKET BIZNISOR ..
BANESA SHITET NE MENYR URGJENTE DHE ME QMIM SHUM TE LIR VETEM 60mi Euro KOMPLET.
Andaj deshironi nje BANES te tilll mos hezitoni na kontaktoni ne gjdo koh 24or ON
ne zyret tona apo ne Nr e tel 0038649699964 & 0037744699964 NE dy nr TANGO apo VIRBER
Informata rreth publikuesit
AGENCY-HOME-VIP-a
0038649699964
PEJ QENDRA ZEJTARE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »