SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP ME QERA SHTEPIN 3 KATËSHE NE ARBERI 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '14
ID e produktit :
37232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TEL:044114675

PERSONI KONTAKTUES: GEGI

E-MAIL: premtim.krasniqi1@hotmail.com

ADRESA: ARBËRI 3 MAS VETSHERBIMIT MAXI.

RR GJERGJ BALSHA

JAP ME QERA SHTEPIN 3 KATËSHE NE ARBERI 3 , SHTEPIJA ËSHTË KOMPLET E MOBILUAR KA PARKING PER 8 VETURA , KA NXEMJE QËNDRORE , QDO KAT E KA WC DHE TUSH KABIN, NDERSA KATI I 3 KA GJAKUZI DHE KA WC, KA TV, INTERNET KABLOVIK ETJ.

JAM INTERESUAR TA LESHOJ MENJËHER PER NDERKOMBETAR OSE VENDOR FAMILJAR.

QMIMI DISKUTOHET SIMBAS VENDIMIT TUAJ A DONI KOMPLET SHTËPIN APO PJESËRISHT PËR BANIM.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »