SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP- SHET 20 ARI ME SHTEPI NE PEJ NE LAGJEN KRISTAL
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '14
ID e produktit :
37234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI KA NE POSEDIM 20 ARI ME SHTEPI 120m2 -- SHTEPIJA KA NJE SHTES SHTEPI ME DISA OBJEKTE SI GARAZHD KUZHIN VERE ETJ ETJ TROLLI KA UJ ,KANALIZIM.RRYM. ,INTRNET KABLLOVIK, ETJ ETJ PERKTHIMI I MENJEHRSHEM PRON SHQIPTARE PALLACI NODHET NE NJE LAGJE SHUM URBANISTIKE ME KUSHTE TE VOLITSHME PER SHUM VEPRIMTARI SI PER JETES PO ASHTU DHE PER BIZNIS PASI NODHET NE RRUG DHE NDAHAET NE 3 RRUG TE ASFALLTURA ANDAJ URDHERONI DHE BINDUNI DHE VET NE NR TON 0038649699964 ..
Informata rreth publikuesit
AGENCY-HOME-VIP-a
0038649699964
PEJ KRISTAL [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »