SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira 'Bill Clinton'
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '14
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
37240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira ,lagja "Dardania" Rr.Bill Clinton kati 4.Banesa ka një sallon ,një dhomë gjumi ,një kuzhin dhe banjo.E pa mobiluar.Qmimi I pa negociushëm.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
dreeni
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »