SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
37284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banesa është në katin e 8 te qafa, rruga UQK.
- Banesa ka siperfaqe prej 55 m2, 1 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo + ballkon.
- Ka një dhomë dite të re moderne
- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne
- Gjendet ne zonen qendrore, ka qasje ne transport publik dhe ka furnizim te ujit te rregullt
- Nxemje qendrore me radiator
- Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë
- Lifti eshte modern dhe punon.
Informata rreth publikuesit
Qemajl
Prishtinë
045543222
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »